• Новак
Век Ѕвезда Девојки Еластичен Танц Хулахопки Еластична Атлетик Leggings Панталони Мека Балет Нозе Тесни за Девојка

Век Ѕвезда Девојки Еластичен Танц Хулахопки Еластична Атлетик Leggings Панталони Мека Балет Нозе Тесни за Девојка

Оценка на стоката:
DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Премиум Материјал-Девојки leggings се направени од високо квалитетна ткаенина, ултра меки, дише,удобно и кожата пријателски , не е лесно да се пилула или намали.Единствен боја не избледуваат, издржлив и не ќе кука жица.Внимателен Дизајн-Тенок одговара без обврзувачки,мазна и силна еластична; Целосна нозе дизајн, удобно,има одлична влага апсорпција функција.и заштита на нашата девојка нежна кожа.Големина-S : за висина на 70-90cm/27.56""-35.43""/1-3 Година,M : за висина 90-110cm/35.43""-43.31""/3-6 Година,L : за висина 110-130cm/43.31""-51.18""/6-9 Година,XL : за висина 130-160cm/51.18""-62.99""/9-14 Година.Колокација-Лесно да одговара на било какви стил на облека.совршен за симпатична блузи, tunics, под здолништа, фустани, униформа.Обликот девојки нозе, вашата девојка повеќе ќе сјае во толпата.Ноќта на вештерките Костим-особено за ноќта на Вештерките cosplay костим, перформанси и јога.итн.Тоа е, исто така, одговара за сите прилики и може да се носи во текот на годината, На хулахопки не само за танцување, но исто така и голем избор на натпреварот за секојдневно носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста