• Новак
Век Ѕвезда Девојки Еластичен Танц Хулахопки Еластична Атлетик Leggings Панталони Мека Балет Нозе Тесни за Девојка

Век Ѕвезда Девојки Еластичен Танц Хулахопки Еластична Атлетик Leggings Панталони Мека Балет Нозе Тесни за Девојка

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Целосна нозе дизајн, удобно и заштита на вашиот принцеза нежна кожа.Обликот девојки нозе, вашата девојка повеќе ќе сјае во толпата.Премиум Материјали направи да се чувствувате удобно и кожа-пријателски.Удобно корселе дека е целосно растеглив и не стискаш премногу тесни.Се разликуваат еластичен и се согласува и на телото, им овозможува на сите-ден се носат.18""/6-9 Година,XL : за висина 130-160cm/51.Удобно корселе дека е целосно растеглив и не стискаш премногу тесни.одговара за сите видови на ситуации.Тоа е, исто така, одговара за сите прилики и може да се носи во текот на годината, На хулахопки не само за танцување, но исто така и голем избор на натпреварот за секојдневно носење.За секојдневно носење и сите танц студиа/ballet/гимнастика.Целосна нозе дизајн, удобно и заштита на вашиот принцеза нежна кожа.Погоден Повод : .M(3-6 Години) : Одговара за висина 90-110cm / 35.Удобно корселе дека е целосно растеглив и не стискаш премногу тесни.Лесно да одговара на било какви стил на облека и костим за целата година.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.За партијата, јога cosplay и ноќта на Вештерките носии.Тоа може да имаат малку боја разлика поради различни монитор.носи вашите девојки сакаат меки чувства.Удобно корселе дека е целосно растеглив и не стискаш премногу тесни.совршен за симпатична блузи, tunics, под здолништа, фустани, униформа.Најдобар Избор : .и заштита на нашата девојка нежна кожа.Ви благодариме за вашето разбирање.Перење предлог : .L(6-9 Години) : Одговара за висина 110-130cm / 43.Внимателен Дизајн-Тенок одговара без обврзувачки,мазна и силна еластична; Целосна нозе дизајн, удобно,има одлична влага апсорпција функција. 2-3cm разлика според упатство за мерење.Високо Квалитетен Материјал : .Напомена : .Премиум Материјали направи да се чувствувате удобно и кожа-пријателски.Девојките хулахопки се направени од дише материјал кожата-пријателски и не се намали, не е лесно да исчезнат, многу издржливи.Премиум Материјал-Девојки leggings се направени од високо квалитетна ткаенина, ултра меки, дише,удобно и кожата пријателски , не е лесно да се пилула или намали.Целосна нозе дизајн, удобно и заштита на вашиот принцеза нежна кожа.Целосна нозе дизајн, удобно и заштита на вашиот принцеза нежна кожа.Се разликуваат еластичен и се согласува и на телото, им овозможува на сите-ден се носат.Колокација : .Ноќта на вештерките Костим-особено за ноќта на Вештерките cosplay костим, перформанси и јога.За носење под фустани, здолништа и долго блузи.Се разликуваат еластичен и се согласува и на телото, им овозможува на сите-ден се носат.99""/9-14 Година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста