• Новак
Smart WiFi LED Сијалица A19 Multicolor - Компатибилен со Алекса/Google Дома - Нема Хаб е Потребно

Smart WiFi LED Сијалица A19 Multicolor - Компатибилен со Алекса/Google Дома - Нема Хаб е Потребно

Оценка на стоката:
DEN 955.20

Достапност
Производот е достапен

Smart WIFI Сијалица.Лесно спарување.Nexxt Решенија Дома во стан.Глас активирана ( и Google Асистент).i OS и Андроид компатибилни стан.Распоред на и надвор пати од секаде, во секое време.Избор на сцени за да одговараат на вашето расположение.Избор на боја е врз основа на повеќебојна круг прикажани во стан.Светлината на секоја боја е dimmable.Заеднички пристап.Лесно pairing Nexxt Решенија Дома app Voice активирана ( и Google Асистент)i OS и Андроид компатибилни app Schedule и исклучување пати од било каде, anytime Selectable сцени за да одговараат на вашите mood The избор на боја е врз основа на повеќебојна круг прикажани во app The светлината на секоја боја е dimmable Shared пристап.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста