• Новак
Greenco Агол Лебди Полици Сива Заврши, 2-Pack, 2 Count

Greenco Агол Лебди Полици Сива Заврши, 2-Pack, 2 Count

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Сет од 2 хардвер скриен агол лебди полици направени од издржлив МДФ ламинатни.Лесен за монтирање со сите потребни хардверски Вклучени.Хардверот не е видлив кога се монтирани.Декоративни и функционална за вашиот дом трпезарија, дневна соба, канцеларија, или dorm соба.Убава Сива заврши која одговара на речиси секој ентериер.Одговара само на 90 степени агол агол.Димензии во инчи 16.3" x 8.1" x 1.75", Поддржува до 7.7 lb (3.5 кг).Сет од 2 хардвер скриен агол лебди полици направени од издржлив МДФ ламинатни.Лесен за монтирање со сите потребни хардверски Вклучени.Хардверот не е видлив кога се монтирани.Одговара само на 90 степени агол агол.Димензии во инчи 16.3" x 8.1" x 1.75", Поддржува до 7.7 lb (3.5 кг).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста