• Новак
Cridoz 24 Компјутери Кожа Шиење Алатки Крои Торбичка за Полнење со 4mm Prong Удар Крои Длето, Восок Нишка и Големи Очи Крои Игли за Почетник Кожа Шиење Работи Изработката на

Cridoz 24 Компјутери Кожа Шиење Алатки Крои Торбичка за Полнење со 4mm Prong Удар Крои Длето, Восок Нишка и Големи Очи

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

24 Pcs Кожа Работни Алатки : Cridoz кожа алатки комплет вклучува 4pcs 4mm крои prong удар (1 Prong/ 2 Prong/ 4 Prong/ 6 Prong), 8 ролни боја восок теми и 12pcs големи-очи крои игли, одлична за кожа занает љубовници или почетници. 4mm Крои Длето : Направен од бел челик со добро полски, кожа крои удар е издржлив и мазна, удобно да се одржи и корисни за удар брзо и без напор со остар rhombus заб.Рака за Шиење Восок Тема : 150 D восок кожа тема, лесни, преносливи, силни и издржливи да ја користите.Доаѓаат со 8 бои и секој се тркалаат прибл.33 метри, 264 метри вкупно.Екстра Крои Игли : Оваа кожа алатка комплет доаѓаат со различни игли која вклучувајќи отапени и остри игли во различни должини.Големите очи игли се направени од не ' рѓосувачки челик, цврсти доволно за кожа работи, некои дебели облека или чевли за поправка, винил тапацир поправа.Производ Функција : Prong Удар : Материјал : бела челик Големина : Prong ширина : прибл. 2mm, Prong теренот : прибл. 4mm Боја : сребро Восок Тема : Материјал : исклучителна полиестер Големина : Дебелина : 1mm (150 D); Должина : околу.33 метри/roll Боја : Црна, Темно Кафе, Темно Сива, Кафе, Светлина Каки, Природна Боја, Бела, Темно Кафена Пакетот Вклучува : 4 x 4mm leathercraft prongs сет (1+ 2+ 4+ 6 prongs) 1 x 33yd Црна восок нишка 1 x 33yd Темно Кафе восок нишка 1 x 33yd Темно Сива восок нишка 1 x 33yd Кафе восок нишка 1 x 33yd Светлина Каки восок нишка 1 x 33yd Природна Боја восок нишка 1 x 33yd Бела восок нишка 1 x 33yd Темно Кафеава боја восок нишка 12 x Игли во јасна шише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста