• Новак
LCD Екран на Допир Digitizer Собранието Замена на Делови за iPad Воздух 2 A1567 A1566 со Бесплатна Алатка со Калено Стакло(Црна)

LCD Екран на Допир Digitizer Собранието Замена на Делови за iPad Воздух 2 A1567 A1566 со Бесплатна Алатка со Калено Стакло(Црна)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Компатибилен за i Pad Воздух 2 A1567 A1566 ,Сосема Нови Со Висок Квалитет LCD Екран на Допир Панел Digitizer Собранието за поправка на вашиот скршен или дефект Мини екран.Ве молиме Потврдете го вашиот модел пред да го купите.Предлози На LCD е лесно да се биде прекината ако не инсталација тоа на вистинскиот начин,ве Молиме да побараат професионална technicals за Совет,или може да се види на professinal видео.Ние Ќе се Тестираат сите Објектот Пред превозот ,ве Молиме контактирајте со нас, прво ако има некој проблем со LCD,Ние ќе ви ги даде решение на тоа, Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа.Пакет 1 X LCD Екран на Допир Панел Digitizer Собрание ,Не се вклучени инсталација настава.Гаранција ако замена на делови има било какви не не-човечки фактор проблеми со квалитетот,ние може да разменуваат тоа за вас во 6 месеци.за i Pad Воздух 2 A1567 A1566 LCD Екран на Допир Собранието Замена (Црна).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста