• Новак
Nextion Enhanced 7 Екран NX8048K070 Resistive Touch Screen UART HMI LCD Панел 800x480 + Nextion IO Адаптер

Nextion Enhanced 7 Екран NX8048K070 Resistive Touch Screen UART HMI LCD Панел 800x480 + Nextion IO Адаптер

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Nextion io адаптер е дизајниран за Nextion enhanced и Nextion интелигентни, не за nextion се прикажат основните.Тука е nextion 7 основната верзија, https : //www./dp/B07 QWPNW91. Може да се купи Nextion интелигентни и Nextion се прикаже основната верзија тука, https : //www./nextion.If имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со продавачот како што следи : кликнете на "DIYmalls"(може да се најде "се Продаваат од страна на DIYmalls" под Buy Now button), во нова страница, кликнете на копчето "постави прашање".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста