• Новак
Постудено MCD2304 Хром Позлатен Месинг Цевки Вклучите, Лактите, Shutoff, 1/4 Insert x 1/4Barb

Постудено MCD2304 Хром Позлатен Месинг Цевки Вклучите, Лактите, Shutoff, 1/4 Insert x 1/4Barb

Оценка на стоката:
DEN 351.12

Достапност
Производот е достапен

Лактите за поврзување на цевки во еден агол.Вметнете спојка на едниот крај и бодликава изградба на другиот крај за поврзување на две цевки или цевки со различни цели.Хром-обложено месинг за трајност и отпорност на корозија.Работен притисок до 250 psi.Оперативни температури се движат од -40 до 180 степени Ф Дел Број : MCD2304 | Големина : 1/4" Insert x 1/4"Barb.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста