• Новак
Modelones Помине Совети и Лепак Гел Ноктите Комплет со 6 Бои Голи Гел полски

Modelones Помине Совети и Лепак Гел Ноктите Комплет со 6 Бои Голи Гел полски

Оценка на стоката:
DEN 842.16

Достапност
Производот е достапен

❤Modelones сите нови Нокти за Совети и Лепак Гел за Полнење : Нашите Нокти Совети & Лепак Гел Комплет вклучува 1*Ултра-Преносни U V/LED Помине Светилка, 1*10ml 4 во 1 Помине Лепак Гел, 1*10ml Нокти Првично Dehydrate, 500pcs Ковчег Помине Совети, 1*Нокти Датотека, и 1*Помине Совети Clipper!Лесно можете да добиете на вашите нокти да се прошири и да уживате во забавата на Ноктите DIY!Тоа е заврши и преносни лесно да се носат, одговараат за патување и стартер.Најновиот, Најбрз, Повеќето Професионални, Ноктите додаток за сите на вашиот помине уметност потреби во 2021 Нови Помине Уметност. ❤Побрзо и Висок квалитет Преносни Помине Светилка : Нашите Мини Нова Помине U V LED Светилка е супер флексибилни.Компактен дизајн одговараат за патување-подготвени!Тоа е мала и може да сува гел, ладна светлина не штети на ноктите со најнапредните Светилка Монистра кој се фокусира на ноктот секој пат се спречи прст на кожата од вртење црни, високо-квалитетни Нокти Маникир LED Светло нема лесно кршење трае 50000hrs живот.И Полнење Кабел како LISEN Молња Кабел држи на водена помине светилка суво за сите помине производ. ❤Надгради 4 во 1 Гел Лепак : Modelones Мултифункционален 4 во 1 Гел Лепак кој иновативни 11 Toxin-Слободен состојки и ботанички екстракти формула, да им даде на ноктите висока издржливост & долготрајни сила, која е суровост-бесплатно, ниска мирис, безбедно на природни нокти.Еден за сите, Тоа не е само за нокти совети лепило но исто така може да се користи како основа во грбот, а цветаат гел, и помине уметност украси лепило има револуција во индустријата за убавина со DIY нокти во минути!. ❤Дизајн во НАС & Ограничено Издание на Кожата на Ѕвонење Гел полски : 6 Pcs x 7ml/0.24 оз Есен Зима Modelones гел лак сет, инспириран од НАЈПОПУЛАРНИТЕ ГЕЛ БОЈА.Голи Браун Серија е погодна за секој празник, посебен настан и дневни рутински живот.Може да се постигне најдобар салон за убавина-во потрага гел mani дома за мала надокнада.Го прави тоа Боење Вашиот Живот. ❤Напомена : Овој гел лак за полнење може да предизвика алергиска реакција од страна на кожата контакт во ретки случаи.Направи Тест пред да го користите за да се провери за било каква реакција.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме повеќе од среќни да ви помогнеме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста