• Новак
Gellen Гел Лак За Полнење - 16 Бои Со Врвот&База Палта, Голи Grays Серија Пастели Тонови Гел Лак Сет, Есен Зима Помине Уметност Дома Гел За Нокти Комплет

Gellen Гел Лак За Полнење - 16 Бои Со Врвот&База Палта, Голи Grays Серија Пастели Тонови Гел Лак Сет, Есен Зима Помине

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

*Добро Избрани 16 Бои Гел лак : Овој комплет собира класичен пастели изгледа природно и убаво, голи и кожата на ѕвонење ноктите е погодна за секојдневниот живот и на сите годишни времиња.Таму, исто така, имаат кул neutrals&grays и црвена browns дека популарни во Есен Зима сезона, дама елеганција, вие не ќе го пропушти нив. *Здрави Нокти&Долготрајни* : животна Средина-пријателски производи со здрави состојки и ноктите заштита формула.Со предност на непријатна миризба-бесплатно, НЕ-ТОКСИЧНИ .Со соодветна апликација, тоа може да трае до 14 до 21 ден или повеќе, отпорни на chipping и пукаат. *GELLEN Квалитет Помине Гел* : 2 капути само, гел четки неверојатно мазни дека е лесно да се примени, голема пигментирани бои како што се очекуваше.Носи како гел, добра истрајност, исклучен во минути, огледало сјај заврши. *Забава на Домашен Маникир/Професионални за Салон* : совршен гел ноктите поставите има широк спектар на бои, нема повеќе да се борат да изберете што боја на светлина до вашиот ден.Ќе најдете секоја сезона има вашиот ексклузивни боја, ги исполнат вашите очекувања во повеќето случаи.Спакувани како деликатна подарок кутија, идеален како пристојно подарок за неа. ^_^. *Item Вклучуваат* : 16 гел лак бои + база&врвот палта.ПОТСЕТУВАЊЕ : Лек под LED/UV светлина ЛЕК ВРЕМЕ : Просек за LED светло 30-60 секунди, УВ светлина 2-4mins.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста