• Новак
КОНГ WBZ31 Мали Wubba Finz Розова См Куче Играчка

КОНГ WBZ31 Мали Wubba Finz Розова См Куче Играчка

Оценка на стоката:
DEN 396.00

Достапност
Производот е достапен

Флопи опашки идеален за tugging и thrashing.Внатрешни работи топки за бие и squeaking да примами игра.Дизајниран за долги flinging.На КОНГ wubba finz одамна Флопи опашки кои го прават тоа лесно за tugging и супер забава за вашето куче да се Тресат, задоволување на природните thrashing инстинкти.Две топки во внатрешноста помош КОНГ wubba finz отскокнување и квичат, проширување на игри од фати и пуштање во тони на здрава и активна игра.Оваа летање риба е направен за да се издигнува преку воздух, и да се започне вашето куче во fetching журки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста