• Новак
BGNing Нуркање Светло Клип за 20-38mm Факелот со 2inch YS Топката Главата dslr фото Спортски Камери Подводна Фотографија Додатоци (YS+34mm Клип)

BGNing Нуркање Светло Клип за 20-38mm Факелот со 2inch YS Топката Главата dslr фото Спортски Камери Подводна Фотографија

Оценка на стоката:
DEN 1898.40

Достапност
Производот е достапен

10 options (опции), изберете внимателно со оној кој што го сакате.Ве молиме имајте на ум, нормално е да се произведе рѓа места и ' рѓа знаци за време на користењето на seawater микроорганизми и хемиски реакции.По употреба, ве молиме расклопување, исплакнете со вода, а потоа измијте ги со паста и четка за заби.Ве молиме чисти орев со памук брис и паста за заби.По сушење на вода, ќе се применуваат слој на силиконското масло на површината за да се заштити површината.Ве молиме проверете пред нуркање и се применуваат голем слој на силиконското масло пред нуркање, тоа нема да биде толку лесно да ' рѓа. 10 options (опции), изберете внимателно со оној кој што го сакате.Ве молиме имајте на ум, нормално е да се произведе рѓа места и ' рѓа знаци за време на користењето на seawater микроорганизми и хемиски реакции.По употреба, ве молиме расклопување, исплакнете со вода, а потоа измијте ги со паста и четка за заби.Ве молиме чисти орев со памук брис и паста за заби.По сушење на вода, ќе се применуваат слој на силиконското масло на површината за да се заштити површината.Ве молиме проверете пред нуркање и се применуваат голем слој на силиконското масло пред нуркање, тоа нема да биде толку лесно да ' рѓа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста