• Новак
Прилагодлив на Теренот Молчи Куче Свирче Ултразвучно Куче Свирче Кучиња Обука Свирки Алатка за да се Запре Лае со Прилагодливи Теренот Молчи Ултразвук Куче Обука ?

Прилагодлив на Теренот Молчи Куче Свирче Ултразвучно Куче Свирче Кучиња Обука Свирки Алатка за да се Запре Лае со Прилагодливи

Оценка на стоката:
DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

На пример, во оброк, удар на свирче пред примањето на храна. ✔ За да се одвратат / го одвлекува вниманието надразнувачки или опасни кучиња.Како тоа функционира Куче Свирче за обука на вашето Куче : 1.Тоа само ќе потрае неколку обиди пред вашето куче добива досадно. ✔ Тоа исто така може да се користи како отвратителен против други штетници / животни. Го зграби некои третира и главата да тивка соба. Прилагодлив на повеќе фреквенции, како што се коишто се слушаат на Владата; Каде што може да се слушне од страна на Луѓето или можете да ја промените фреквенцијата на 'Silent' Предности и Карактеристики : ✔ Може да се користи за други животни, вклучувајќи ги и мачки, кучето е птици, итн. Им овозможи на вашето куче да се шетаат без да даде никакво внимание на тоа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста