• Новак
HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Полиците, Полици Слободна Стои Полици Бања Полиците, Ѕид-Монтирани Тоалети и Тоалети Рѓа-Отпор Туш Завеса Род

HindigoSJ Виси Бања Полица Рек Организатор Крпа Бар Бања Полиците, Полици Слободна Стои Полици Бања Полиците, Ѕид-Монтирани

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[Работ]работ дел е полиран и заоблени да се спречи пречки и пречки во секојдневна употреба за да се осигура безбедноста. [Силна]Силна товарот капацитет,ноктите за слободни и вежба-бесплатен,стабилен и издржливи,издржливи. [Складирање]Употреба простор разумно,се скрши простор ограничувања,и да се направи добар употреба на неактивен агли. 【Appy За Сите Површината】- Тоа може да се примени на сите површини вклучуваат и на мазна и груба површина како позадина, да го наслика на ѕидот, плочка ѕид, дрвена рамка, Итн.Големи гумени плоча ќе не нула или оштетување на инсталација површината.Отстрани чисто. 【Повеќенаменски】- туш тензија род, исто така може да се користи и во други области на домот,како што се бања,спална соба ,кујна,балкон.Користете го за да се откажам приватност завеси во вратата или затемнување завеси во спалната соба прозорец.бања полица е многу простор за складирање кој што не ги преземе дополнителни простор.Сите бања производи може да биде ставен на големи одбор, со силна носивоста, објекти не ќе падне, и мулти-слој дизајн може да поставите повеќе предмети за да ги задоволат вашите дневни складирање потреби.Има прилагодливи нога влошки под полицата, па можете да ја прилагодите тоа, дури и ако бања подот е нерамна.Може да се стави на полицата, не само во бањата, но исто така и во дневната соба или простор за чување на работи.Површината на производот е мазна и издржливи, може да се користат со доверба!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Електрични Крпа Грејач,Бања Пешкир Потопло со 4 Загрева Барови,Загреан Пешкир Полици со Тајмер и Температура Прилагодување,Ѕид-Монтирани

DEN 0.00

PLUGIN & ХАРДЖИЧЕН? (1) PLUGIN : кабелот за Напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклуч�

Веста