• Новак
Ѕидот Монтирани Крпа Носителот, Бања Прибор Рака Крпа Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Бар, Кујна Крпа Багажник, Крпа за Складирање Решетката 6 Димензии (Голе

Ѕидот Монтирани Крпа Носителот, Бања Прибор Рака Крпа Носителот, од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Бар, Кујна Крпа Багажник,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Изградени на премија одделение од нерѓосувачки челик, и ' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бања и кујна.Димензии : 30cm , 40cm , 50cm , 60cm , 70cm , 80см.Дизајн : Класичен Тркалезна форма дизајн, едноставен, елегантен модерен изглед ќе се добро се вклопува во вашата бања & кујна украси.Лесно да се исчисти : Деликатна рачно изработени бранеа заврши не се прикаже било какви места и се спротивстави на гребење, секојдневно одржување е едноставна, Само чисти со мека, влажна крпа нежно.Мулти-цел : Идеален за употреба во спални соби, купатило, кујна, перална, патио, луксузни хотели и бањи, ќе може да се качи тоа за секоја страна од вашиот кабинет или плакарот вратата за чување на употреба рака и јадење крпи.Се чувствувате малку проблематично и незгодно кога ќе се донесе туш во бањата?Се плашам од тоа дека крпи ќе биде падна долу на подот и се нечисти?Треба крпа бар во бањата сега!Бања/wardrobe Solid храбри и издржливи Нерѓосувачки челик материјал се со силна товарот капацитет и потрајни.Лесно да се чисти и не е лесно да ' рѓа, има долг животен век и е соодветен за вашата бања /wardrobe Kitchen Simple модерен дизајн на Крпа бар е погоден за голем број на сцени, можете да го красат вашата кујна.Во зависност од вашите потреби, ќе имаат флексибилен избор на употреба form Notice : 1. Димензии на производот се сите, рачно се мери, и мала количина на грешка е нормално.Се надевам да се знае!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста