• Новак
Крпа Железнички Рек Дрвени Бања Организатор Полица, 3 Ниво Количка За Складирање Багажник,Кат-Стои Toiletries Полица,Цвет Мирување, Селски Козметички Носителот, Тајланд

Крпа Железнички Рек Дрвени Бања Организатор Полица, 3 Ниво Количка За Складирање Багажник,Кат-Стои Toiletries Полица,Цвет

Оценка на стоката:
DEN 478.80

Достапност
Производот е достапен

Украсете Бања Простор, класичен и модерен дизајн, компатибилен со било бања оркестарот, одржување на објекти во склопот на рака.Моден designspace Штедење, суви и чисти, одржување на објекти на полица од раса бактерии.ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ & ЗДРАВ ИЗГРАДБА : Направен од 100% природни Тајландски тиково, рачно изработени, кои се трајни, здрав и Еко-пријателски.КОЛИЧКА за 3-НИВО РЕК : цврсто дрво полица може да бидат поставени во ходникот, дневната соба, спална соба, или во кујната.Со 3-ниво за складирање може да имаат доволно простор за да се одржи многу животни и да се направи вашиот дом добро организиран и уреден. ♥Секој од нашите производи е внимателно избрана и тестирани за да се обезбеди совршено шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, ние со нетрпение очекуваме да вашата цел.Ние секогаш ќе се стремиме да се направи подобро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста