• Новак
Kipp 06652-208 Ново·Контрола Сива Термопластични Крило Зафат со М8 Внатрешната Нишка, Челик Черупка, Метрички, 21 mm Дијаметар, Антрацит Сива Боја на Капа (Пакување од 10)

Kipp 06652-208 Ново·Контрола Сива Термопластични Крило Зафат со М8 Внатрешната Нишка, Челик Черупка, Метрички, 21 mm Дијаметар,

Оценка на стоката:
DEN 997.92

Достапност
Производот е достапен

Направени од антрацит сива термопластични.Черупка и навој гром во челик 5.8, сина chromated заврши.Черупка и навој гром од не ' рѓосувачки челик 1.4305, природен крај.Земја на потекло : Германија.Модерниот дизајн и hi-tech инженерство на Ново·Контрола Крило Костец жалба нуди совршени перформанси и ергономски функционалност.Овие Ново·Контрола Крило Костец ќе се подобри изгледот и функционалноста на било која апликација, зголемување на ефикасноста нудејќи повеќе удобен зафат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста