• Новак
X-cosrack Countertop Кафе Кригла Носителот на Решетката 2 Ниво Ѕид Кафе Носителот Стои со 8 Куки и Складирање Полица,Екранот Организатор Решетката за Домашна Кујна, Селски Бр

X-cosrack Countertop Кафе Кригла Носителот на Решетката 2 Ниво Ѕид Кафе Носителот Стои со 8 Куки и Складирање Полица,Екранот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

DUAL-КОРИСТЕТЕ ДИЗАЈН : Ова кафе кригла носителот може да се користи за countertop или ѕид монтирани во зависност од вашата потреба.Ослободите повеќе контра простор и да ја задржите вашата кујна организирани.Погоден за кујна контра, кафе на маса, кабинетот на екранот или складирање, дневна соба, dinning соба каде што сакаат да уживаат во шолја кафе.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : висината на средината кука решетката е прилагодлив; просторот помеѓу куки мерки околу 4.72 инчи од центар до центар, одговара на повеќето стандардни чаши.Оваа кригла кука стојат може да се користи за складирање, прикажување на чаши, чаши кафе, teacups.ИЗДРЖЛИВИ дното широк метална база обезбедува stablity на шанкот.Уникатен рустикален стил го прави ова кафе кригла стојат атрактивни во домашна декорација.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 2 ниво дизајн држи до 8 филџани кафе, чај чаши.На врвот полица и на дното жица полица обезбеди повеќе простор за шеќер, кафе, грав, десерт плочи, додека простор за заштеда.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Едноставен за инсталација чекори со прирачникот настава.Сите додатоци и завртки се вклучуваат.Ние обезбедуваме 24hrs/ 7days пријателски услуги на клиентите и безусловна се врати или да се вратат ако било кој квалитет на проблемот.Совршен за секое кафе на маса,поблиску пристап до вашето кафе чаши.Рустикален стил,прекрасен дом декорација.Започнете ја вашата утринска со X-cosrack Селски Кригла Рек Куки - Ѕид s одличен подарок за кафе/ чај љубовник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста