• Новак
Внатрешна/Надворешна Црно Куче Кревет, 40 L X 30 В Идеален за Било Кучиња и Мачки, е Совршен и се вклопува во Лесно со Вашиот постоечки Дома Декор.

Внатрешна/Надворешна Црно Куче Кревет, 40 L X 30 В Идеален за Било Кучиња и Мачки, е Совршен и се вклопува во Лесно со

Оценка на стоката:
DEN 1084.80

Достапност
Производот е достапен

ВИСОК КВАЛИТЕТ на УДОБНОСТ : утешува вашето куче со ослободување болки во телото, болки во зглобовите, хип dysplasia, и артритис, и даваат оптимален терапевтски поддршка.Тоа, исто така, функционира одлично како мачка во кревет, или преносни куче cuddler!.Да се создаде атмосфера ден за вашето домашно милениче : Мек Кревет и обезбедува дополнителна удобност на Вашето куче е празна кутија понатаму примамливата нив да сакаат користење на нивните гајба.Домашно милениче-безбедно материјали : потрошни најлон и луксузен faux крзно доаѓаат заедно за да се создаде куче душеци дека се што е практична како тие се чувствуваат удобно!.Лесно одржување милениче кревет : Машина перат & фен пријателски милениче кревет.Овој кревет е совршена форма за основање на приватна спиење, јадење и за двете мачки и кучиња во аголот на секоја соба.Чувајте ги вашите кожен член на семејството среќни и задоволни со нашата suoer Милениче Кревет.Идеален за било кучиња и мачки, овој предмет нуди луксузен чувствуваат, исто така, тоа е совршен и се вклопува во лесно со вашиот постоечки дома декор.Тие ќе притискам нагоре и да останат атмосфера за време на крајот, благодарение на посебна топлина-задржување на материјал и меки faux sherpa обвивка.Овие атмосфера пет кревети машина се перат / фен безбедно и се со големина за да ги собере внатре повеќето стандардни метални куче гајби, создавање на комфорно и саканата локација за вашето куче или мачка да се релаксираат.Тоа е одличен избор за вашиот миленик и вашиот дом.Објектот Димензии Должина 40 ВО Висина 8 ВО Ширина 30 ВО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста