• Новак
Rosie 25 Проценти Бакнежи Американски англиски Foxhound Куче Перница - Лесни Полиестер Перница Hotel & Дома Кревет Каучи, Столици Колекција Перници за Спиење PILC48109 (18x18)

Rosie 25 Проценти Бакнежи Американски англиски Foxhound Куче Перница - Лесни Полиестер Перница Hotel & Дома Кревет Каучи,

Оценка на стоката:
DEN 1079.76

Достапност
Производот е достапен

Спиење перници функција атрактивна полиестер, кој обезбедува неверојатно мека и удобна тактилни впечаток за секој корисник, повеќе мека од фирмата, а оваа концентрација е идеален за стомакот и грбот, прагови.Ако лесно се прегрее, или можеби сте во потрага за кул queen-size перници за ноќно потење, на breathability на нашиот кревет перница може да понуди добредојдовте олеснување.Меки и удобни за контакт, лесен и трајни производи за употреба, нема да ја иритираат вашата нежна кожа, може да ви послужи за долго време.Овие кревет перници се изработени со врвен квалитет полиестер, кој обезбедува производство на текстил ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Машина перат способности овозможи одржување на својата реупотребливост и свеж изглед.Се исуши или собори сува по перење.Во потрага по начин да се загрее вашиот простор за живеење?Обичај фрли перници се одличен начин да се врзуваат соба заедно – и освежи вашиот дом оркестарот.Изработени од 100% полиестер, нашите перници се единствени, пријатна и совршен додаток за вашиот кревет, троседот, каучи, loveseats, или столици.Овие слика перници се невозможни да се пропушти.Тие ќе се направи внимателен подарок за пријателите и семејството, или една прекрасна свадба keepsake.Вашиот сопствени перница создавање ќе биде отпечатена на мека, високо-квалитетна ткаенина и подготвени за прикажување.Елегантна и исклучителна двострано уникатен дизајн, кои совршено одговараат на вашиот внатрешна или надворешна декорација.Нашите перници имаат целосна полиестер пломби, така што ќе имате доволно поддршка за поддршка на главата и вратот во текот на спиењето.Тоа е многу погодна за луѓе кои спијат на нивните страни и назад.Супер-мека текстура на перница и целосна исполнета полиестер може да ги намали вашата поддршка и подобрување на вашиот спиење удобност.Луксузен хотел-квалитет перници се направени од високо-квалитетни материјали и се трајни, перници може да се мијат со топла вода во машината за перење, и потоа воздушно сушен или сушени по перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста