• Новак
TOUUO Интелигентни Греење Подлога Преносни Ладно Заштита Мека Удобно да се Загрее Ќебе Електрична Ќебе за Рамо Вратот Непријатност,Браун

TOUUO Интелигентни Греење Подлога Преносни Ладно Заштита Мека Удобно да се Загрее Ќебе Електрична Ќебе за Рамо Вратот Непријатност,Браун

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

[Функција] : Нека топлина зрачи во длабочините на човековата кожа, да обезбеди топлина во студена зима, и олеснување на физички неудобности предизвикани од студ. [Карактеристики] : 10-ТИ брзо греење, кога ќе се чувствувате студ или уморни, можете да се чувствувате топло време.Едно ќебе има повеќе намени, погоден за повеќе сценарија, и една машина има повеќе намени. [Чистење] : Поддршка за перење и за перење, машина перат, рака мие.Запечатени и водоотпорен дизајн, таа се уште може да се користи безбедно по чистењето. [Ткаењето] : Кожа-пријателски материјал, топла и мека на допир, дебели и топли lint. [Изненадување подарок] : толку удобен електрична ќебе е одличен подарок за вашето семејство, пријатели и сите што сакаат во студена зима.Спецификација : име на Производ : постојана температура електрични blanket Rated напон : 220 VRated моќ : 70 WHeating опрема : интелигентни девет брзина температура adjustment Product предности : Нека топлина зрачи во длабочините на човековата кожа, да обезбеди топлина во студена зима, и ублажување на физички неудобности предизвикани од студ. 10-ТИ загрева брзо, кога ќе се чувствувате студ или уморни, можете да се чувствувате топло време.Едно ќебе има повеќе намени, погоден за повеќе сценарија, и една машина има повеќе намени.Поддршка вода за перење, машина перат, рака мие.Запечатени и водоотпорен дизајн, таа се уште може да се користи безбедно по чистењето.Кожата-пријателски материјал, топла и мека на допир, дебели и топли lint.Како лесен-за-користење електрична ќебе е одличен подарок за вашето семејство, пријатели и сите што сакаат во студена зима.Производ Листа : 1×греење padnotes : 1. Поради разни фактори, како што се компјутерски екран brightness или illuminance, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од веб-страницата слика;2. Мерење на големината рачно, ве молиме да направите мало отстапување;.

Декларирани спецификации

Product name:
constant temperature electric blanket
Rated voltage:
220V
Rated power:
70W
Heating gear:
intelligent nine-speed temperature adjustment
Product advantages:
Let the heat radiate to the depths of the human skin, provide warmth in the cold winter, and relieve the physical discomfort caused by the cold. 10S heats up quickly, when you feel cold or tired, you can feel warm in time. One blanket has multiple uses, suitable for multiple scenarios, and one machine has multiple uses. Support water washing, machine washable, hand washable. Sealed and waterproof design, it can still be used safely after cleaning. Skin-friendly fabric, warm and soft to the touch, thick and warm lint. Such an easy-to-use electric blanket is an excellent gift for your family, friends and anyone you love in the cold winter. :
Product List:
1×heating pad :
notes:
1. Due to various factors such as computer screen brightness or illuminance, the actual color of the product may be slightly different from the website picture; :
2. Measure the size manually, please make a slight deviation; :

Комплементите на стоката

Веста