• Новак
Буци Ќебе Волна Ќебе Merino Волна, Плетени Ќебе Рака Плетење Ќебе Кревет Покрие Дома Декор Подароци за Девојки,Фотографија Реквизити 51x67

Буци Ќебе Волна Ќебе Merino Волна, Плетени Ќебе Рака Плетење Ќебе Кревет Покрие Дома Декор Подароци за Девојки,Фотографија

Оценка на стоката:
DEN 2282.40

Достапност
Производот е достапен

Волна,merino Волна.Увезени.Ова е буци ќебе (гигант фрли).Голема предиво, природна волна.Направени со користење на арм плетење техника.Ќебе е достапен во повеќе бои.Тоа не чеша или иритираат вашата кожа, напротив тоа се чувствува неверојатно мека и нежна на допир.Тоа може да се користи на каучот, во кревет, во автомобил и секаде на друго место.Оваа прекрасна ќебе ќе биде одличен подарок за вас или вашата сакана : Роденден, Годишнина, Булчински туш, Свадба или Housewarming партија.Ве молиме не го мијат твоето ќебе.Суво чистење само со професионална суво чистење.Тоа е дише и регулирање на температурата, совршено ја одржува константна температурата на телото, без прегревање.Тоа има активна влакна е што значи таа реагира на промените во температурата на телото, и ова и тоа е breathability значи thatit не е лепливи кога се случува внатре и од надвор, не само тоа, но тоа им помага да се регулира срцето која исто така ја подобрува спиењето.Откако ќе се дојде да се знае на буци ќебе, ќе се заљуби во тоа!Пакетот Вклучува : 1x Буци Плетени Ќебе Забелешка : 1.Поради светлосни ефекти, се следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. 2.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. 3.Ве молиме следете ги грижа инструкции како ова е деликатна парче.волната може да фрли малку со употребата.не грижете се, тоа е narmal.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста