• Новак
Depuffing Под Око Крем за Жените и Мажите, 20/20 од Veriphy нега на кожата, со Анти-Стареењето Сите Природни PhytoSpherix, Пептиди и Растенија, за да се Намали Подпухналост, Темните К?

Depuffing Под Око Крем за Жените и Мажите, 20/20 од Veriphy нега на кожата, со Анти-Стареењето Сите Природни PhytoSpherix,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

● КАЖЕ ЗБОГУМ НА ПОДПУХНАЛОСТ, ТЕМНИ КРУГОВИ И КЕСИ - луксузни анти-навремено око крем обезбедува зацврстување, подигнување и затегнување акција, со сите природни, растителна основа Phyto Spherix (phytoglycogen), револуционерна состојка која го зголемува кожата е природна способност да произведуваат колаген, еластин и хијалуронска киселина за да се ревитализира и подмладување на клетки на кожата.Niacinamide (витамин Б3) и екстракт од краставица работа на нивната магија на темните кругови и намалување на подпухналост околу чувствителните очите. ● НЕ-COMEDOGENIC, ПОДДРЖАНИ од СТРАНА на НАУКАТА : Клиничките студии покажуваат 97% од луѓето го доживеале забележлива разлика во нивната кожа по два пати дневно апликација за четири недели.Здравјето на кожата и обновување е поддржана од Phyto Spherix хидратација на видно место да се намали појавата на фини линии и брчки. ● ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА И 100% СУРОВОСТ-FREE - Veriphy нега на кожата производи се растителна основа и направени во Канада користење на највисок квалитет, природни состојки.Слободен од сите работи што не сакате : без сулфати, без parabens, без минерални масла, не phthalates, без мирис и без silicones.Не се тестирани на животни. ● КОМПЛЕТЕН СИСТЕМ за нега на кожата - Користење 20/20 Око Крем со Veriphy нега на кожата е Моќ Патување Лицето Серум и Само се Апсорбира Хидратантен Крем за сите природни AM и PM убавина рутински вашата кожа ќе го обожавате, без разлика дали вашата кожа е сува, мрсна, чувствителни или комбинација.Ние стоиме зад сите наши производи со пари гаранција за враќање. ● ИНДИ УБАВИНА ОМИЛЕНИ - Создадени од тимот на жените научници на крајната во природна нега на кожата перформанси, Veriphy нега на кожата поставите заработил позитивни критики од своето лансирање во 2018!. 20/20 Око Крем лосион хидрати, фирми и smooths очите со нежна, но моќна комбинација од сите природни, растенијата добиени Phyto Spherix (phytoglycogen), пептиди, Niacinamide (витамин Б3) и краставица екстракт на видно се намали појавата на фини линии, брчки, темни кругови и подпухналост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста