• Новак
Ѓубре Весник Страници Гроздобер Хартија Списание Пишување на магистерската Списание Ѓубре Весник Списание Гроздобер Хартија за Scrapbooking и Decoupage ги Красат DIY Занает ?

Ѓубре Весник Страници Гроздобер Хартија Списание Пишување на магистерската Списание Ѓубре Весник Списание Гроздобер Хартија

Оценка на стоката:
DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

????【Лесно да се Отстрани】Ѓубре весник страници се лесно да се отстрани. ????【Совршен Материјал】Ѓубре весник страници гроздобер е направен од висок квалитет на пишување на магистерската, не е лесно да се скрши. ????【Гроздобер Дизајн】Ѓубре весник страници гроздобер е еден двострано печатење, совршен за scrapbooking и списанието декорација. ????【Широко се Користи】На несакана весник страници гроздобер хартија вклучува храна, рецепти, музички композиции, зборот речник, весник и енциклопедија кои обезбедуваат широк usegreat за уметности и занаети. ????【Вреднува Пакет】114pcs (57pcs/set) + 1mmx100 M (Wx L) коноп јаже.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста