• Новак
G2TUP Beaty Ѕверот Приказна Инспирирана Козметички Торба Belle Подарок Идеја за Љубителите Приказна како во Старите времиња Бајка Toiletry (Приказна balck шминка торба)

G2TUP Beaty Ѕверот Приказна Инспирирана Козметички Торба Belle Подарок Идеја за Љубителите Приказна како во Старите времиња

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

♡Убавина Ѕверот Платно Торба печатени со графички читање "Приказна како во старите времиња" е совршен како подарок за себе или лице кое сака fairytales и принцези. ♡Нашата Приказна Како во Старите времиња Убавина ѕверот спојки торбичка најдобри претставува Принцезата Belle from Beaty Ѕверот Приказна. ♡Ние може и да не ѕвер, но ние, секако, има убавина!Што ги прави овие ЗГОЛЕМИ Козметички Торба совршен подароци за мајки, Божиќ, пратилки, и повеќе. ♡ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Belle Девојка Подарок Шминка Кеса направена од платно материјал и живописни печатени шминка кеси, исто така, површината е водоотпорен на нашите козметички торба. ♡Инспирирани од Убавината ѕверот приказна торбичка ГОЛЕМИНА : 23*17cm, совршена големина за да се одржи вашата маска, рака sanitizer, и паричникот essentials кога ќе одите надвор и за.Ние се специјализираат во Sock/Кафе Кригла одлуки.Нашите производи се инспирирани од секојдневни објекти како што се домашни миленици, природа, науката предмети, и повеќе.Карактеристики : 1. На памучен материјал овозможува за машина за перење и се протега по нога нудејќи совршен сите круг големина. 2. Овие чорапи нудат многу смешно порака да им се смеат. 3. Овие фанки чорапи сме единствена смешно подарок за оние посебни прилики.Овој пат донесе подарок што ќе издвоите со траен ефект и замислете реакции на вашите најблиски.4. Совршен за поглезите дена , родендени , двојки , housewarming , мајки ден , водителка , housewarming подароци & вљубените.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста