• Новак
WCGXKO д-Р Fauci Фанови Подарок Добив Дека Fauci Ouchie Смешно Патент Торбичка Козметика Toiletry Торба (FAUCI OUCHIE)

WCGXKO д-Р Fauci Фанови Подарок Добив Дека Fauci Ouchie Смешно Патент Торбичка Козметика Toiletry Торба (FAUCI OUCHIE)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОЗМЕТИЧКИ ТОРБА】 : Овие торби за шминка не само што може складирање на вашата козметика, но, исто така, накит, електронски додатоци, камера, етерични масла, toiletries, бричење за полнење, вредни предмети и така натаму. 【ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА】 : 10"L *7.2"H, големина погодни за шминка и канцелариски материјал.Оваа симпатична и забава графички малку торба може да се користи како шминка торба, патување случај, молив случај,чанта, торбичка, организаторот.Ова е совршен подарок за да ги споделите со вашите пријатели и семејство. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 : Направен од високо-квалитет на платно материјал со мермер печати, овие шминка кеси е отпорно на гребење, трајни и вода-отпорни, на здрав злато патент може да се задржи вашата убавина производи во место. 【ОТВОРАЊЕ ДИЗАЈН】 : лесно за чување мали предмети, шминка четка, итн., да се направи вашата дневна шминка, крем, кармин, парфем и други убавина работи организирано и заштитени.Внатрешна патент џеб која овозможува складирање на вашите пари, кредитни картички, накит или други лични предмети. 【ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】 : Ова сочинуваат торба е доволно голема за да се одржи на твојот ден-за-ден шминка, како кармин, усна сјај, шминка четки, сенки и така натаму.Чува сите ваши работи убаво и организиран така што не мора да одат во потрага за сè што цело време.И овој мермер шминка торба е пренослив и лесен, лесно да се носат.Можете да ја носите вашата козметика за никаде.Добредојдовте на BLUPARK. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】 Внатрешни работи Оддел.Доволно простор за место дневни потреби, направи сè добро организирани.Исто така, можете да го користите како спојки за мали нешта, како што се телефон, копчиња, картички или некои пари итн. 【РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА】 разноврсна торбичка да се организира сите ваши essentials како toiletries, козметика, уметнички материјали, алатки, моливи и други лични предмети во вашиот ден перниче или во текот на патувањето. 【КАКО ПОДАРОК】 Тоа е исто така добар избор за подарок за семејствата, пријатели, роденденски подарок, годишнина изненадување, Божиќни подароци, нова година, подароци, ден на мајката подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Инспиративни Шминка Торба, Козметичката торба -мала Промена Денеска донесе Драматично Различни Tomarrow-Подароци за Ќерка,Пријатели,Сестра,Ќерка,

DEN 119.76

Двострано printied, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со сек�

Веста