• Новак
Черепот за XBox 360 Тенок Конзола + 2 За Слободни Контролер Кожата Налепница Decals

Черепот за XBox 360 Тенок Конзола + 2 За Слободни Контролер Кожата Налепница Decals

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Направени од квалитетни, лепило, поддржан од винил.Заштитете го вашиот Xbox Конзола од нула & прашина.Стилски & fashional дизајн.Красат & разубават вашата конзола.Одличен избор за подарок пријатели.Сите кожи се направени од квалитетен, лепило, поддржан од винил дека е precut да се вклопи совршено Направени од квалитетни, лепило, поддржан од винил Заштитете го вашиот Xbox Конзола од нула & прашина Стилски & fashional дизајн ги Красат & разубават вашата конзола Не леплива остатоци НЕКОГАШ ќе се се остави на вашиот Xbox 360 ако одлучите да се отстранат.Одличен избор за подарок за пријатели Пакет се Вклучени : 1 x Кожата Налепница за Xbox тенок конзола 2 x Кожата налепница за двајца контролори Забелешка : Оваа кожа е за Xbox 360 Тенок Конзола, НЕ авторски Масти Еден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста