• Новак
YHC БЕШЕ Волшебници Налепница Decal Кожата Сет за Microsoft Xbox 360E Конзола+Контролори

YHC БЕШЕ Волшебници Налепница Decal Кожата Сет за Microsoft Xbox 360E Конзола+Контролори

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Decal Кожата Налепница.Телото Заштитник.Microsoft Xbox 360 E Конзола+Контролори. #0665. Опис : Сите кожи се направени од квалитетен, лепило, поддржан од винил дека е precut да се вклопи совршено Направени од квалитетни, лепило, поддржан од винил Заштити вашата Конзола и Контролори од нула & прашина Стилски & fashional дизајн,Може да машината е многу убава Декорација & разубават вашата конзола Одличен избор за подарок за пријатели Боја : Како на сликите Покажуваат Компатибилен со : Microsoft Xbox 360 E Конзола+Контролори(Само за Xbox 360 E, не за други xbox конзоли и контролори) Пакетот вклучува : 1x кожата за Конзола 2x кожи за контролори (конзола и контролори не се вклучени).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста