• Новак
Новата Call of Duty 2 Винил Decal Кожата Налепница Случај Покритие за Xbox360 Тенок Конзола + 1 Налепница за Контролер Ts65

Новата Call of Duty 2 Винил Decal Кожата Налепница Случај Покритие за Xbox360 Тенок Конзола + 1 Налепница за Контролер

Оценка на стоката:
DEN 1461.60

Достапност
Производот е достапен

налепница за XBOX360 ТЕНОК.кожата за XBOX 360 ТЕНОК.Убаво и кул модели.Висок квалитет налепници.налепница за XBOX 360 ТЕНОК.Answer : ___________________________ Note : Оваа кожа е само одговара за xbox360 тенок, не одговара за xbox360 машина.Опис : на Кожата Налепница за Xbox360 silm, не одговара за xbox360. 100% нов Висок квалитет лепило Јаглерод кожата.Во согласност Воздух Ослободување канал лепило за лесна инсталација.Стилски & fashional дизајн, кул начин да се заштити вашата нова машина, додека давајќи слатка нови чувствуваат!Лесно да се отстрани и повторна употреба .Ќе трае со години и дека нема да избледи, крек, кора, се топи или да падне кога се правилно инсталирани.Не леплива остатоци некогаш ќе бидат оставени на вашата Машина по отстранување на тоа.Вклучува : 1 buc * кожата за Xbox360 silm Конзола 1 buc * кожата за Gamepad.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста