• Новак
CATENA Мажите Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Кошула Работи Врвот Влага Wicking Тренингот Спортска Маица

CATENA Мажите Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Кошула Работи Врвот Влага Wicking Тренингот Спортска Маица

Оценка на стоката:
DEN 352.56

Достапност
Производот е достапен

Полиестер Ткаенини, Машина Перат.На ткаенина фитили влага далеку од кожата, брзо сува и мека на допир.Одлична breathability и вентилација.Лесни, меки и удобни без да се жртвува за мобилност.Tagless на деколте ви нуди максимална удобност за време на вежбање.Врвен квалитет на патент. 3 џебови на задната страна, вие може да се стави паричникот,вода,видиме ект,обезбеди доволно опции за складирање на носителите.Рефлексивни ленти те прави безбедни во текот на ноќта.Оваа влага wicking спортски маици се одлични за сите спортови, обука, фитнес вежби, работи, фудбал, бејзбол, фудбал, лакрос, голф, возење велосипед, риболов или активности на отворено и како вашиот секојдневен носат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста