• Новак
Најк Дете Чевли Lebron 18 (ГШ) Кошарка Чевли

Најк Дете Чевли Lebron 18 (ГШ) Кошарка Чевли

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Овие удари се изработени од лесен Knit Posite тоа е комбинација на Flyknit и моделирани предиво.Тоа го прави чевли трајни и поддршка со 1-на-еден вид изглед.Max Воздух единица во петицата и мека пена даде жив амортизирање додека да се кандидира и скок.На TPU пета парче е наменето за повеќе пета поддршка и стабилност додека правејќи ја менува играта потези на судот.Со брзината, силата и стабилноста—уживајте во возењето на судот со Le Bron 18. Изграден за сите ballers со Кралот е стил на ум, овие кошарка клоци се супер флексибилни и светлина, па може да се покаже исклучите вашиот игра со доверба и изгледот на Le Bron.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста