• Новак
Cordless Автоматско Губење на Curler, Керамички Професионални LCD Дисплеј Преносни Интелигентни Виткање Железо Брзо Греење за Косата

Cordless Автоматско Губење на Curler, Керамички Професионални LCD Дисплеј Преносни Интелигентни Виткање Железо Брзо Греење

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Cordless Авто Curler : Cordless виткање железо без неуредна и испреплетени кабел дизајн, без кабел ограничувања, можете да навивам вашата коса, било каде.Анти Scalding Турмалин Керамички Јони : Професионална керамичка коса curler, ги штити рацете и кожата од штета, е безбеден за употреба, им помага на косата задржат влажноста и ја штити слој corneum.Интелигентни Коса Curler : Smart индукција на моторни, нема вештина е потребно, само копчето за автоматски да се создаде убави кадрици или бранови во секое време, насекаде.Едноставни Работи : Automatic виткање стапче со круг и да не се лизга рачка за удобен зафат, грб копчето проектиран и изграден во голем капацитет на батеријата за удобен операција. 6 Брзини Топлина Прилагодувања : Изберете различни температури за да се постигнат ефекти сакате, 140-160℃ погоден за казна и мека коса, 160-180℃ погоден за општи коса, 180-200℃ погоден за густа и тешко коса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста