• Новак
Jakawin Кристал Невеста, Свадба Коса, Игли Сребро Коса Парче Булчински Цвет Коса Додатоци за Жени и Девојки HP130 (Розово Злато)

Jakawin Кристал Невеста, Свадба Коса, Игли Сребро Коса Парче Булчински Цвет Коса Додатоци за Жени и Девојки HP130 (Розово

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Кристал косата игли во уникатен дизајн и одлична изработка, направени од цвеќиња, бисери, мониста, и легури.Кристал коса парче за невести и пратилки, ќе додадете повеќе шарм за вашата облека и да се направи што домот.Свадба коса updo додатоци одговара за свадба, ангажмани, партии, proms, и други значајни настани.Тоа сигурно ќе победи многу комплименти.Убав подарок за мајка ти/ќерки, сестри, и најдобри пријатели, тие ќе бидат среќни, па да добие таква деликатна главата носат.Ако треба да се вратат, ве молиме обратете се на ознаката на пакувањето.Се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил ако имате прашања или ви треба помош.Карактеристики : 1. Овие свадба коса додатоци се совршен завршувањето на допир за невести и пратилки 2. Погоден за свадба, забава, вечерта,неформални приеми,honeymoons и секоја посебна прилика Дамите да стане елегантна и убава со нежна коса, игли.На декоративни коса додатоци е евтин, гроздобер и мода, Тоа ќе ве направи благодат и привлечни на било прилики.За " Jakawin 'Основана во 1989 година, Jakawin е специјализирана во занаетчиски за повеќе од 10 години.Тој е дизајниран и направен од занаетчиските производи за речиси 10 милиони луѓе од сите делови на светот.Како сјајна ѕвезда на занаетчиски бренд, Jakawin е посветена да се создаде слобода, елегантен, ретро и препознатлив стил производи за вас.Обезбедување на клиенти со повеќето прецизен сервис, многу внимателно изградена ѓердан, обетки и нараквици, Jakawin е обврзана да биде одличен занаетчиски бренд.Ви благодариме за довербата и поддршката за Jakawin .Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се обезбеди пријателски и ефективна поддршка.Вашето мислење е нашата мотивација да се подобри.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста