• Новак
Cffdoi Косата со Чешел 1 BUC Џеб Пластични Чешел Супер Широк Заб Чешли мост Нема Статични Брада Чешел Мали Коса Четка Косата Алатка

Cffdoi Косата со Чешел 1 BUC Џеб Пластични Чешел Супер Широк Заб Чешли мост Нема Статични Брада Чешел Мали Коса Четка Косата

Оценка на стоката:
DEN 293.28

Достапност
Производот е достапен

✪За разлика од Општ Пластични Чешли, Сандаловина Бивол Рог забот Нема да Финтата Губење или Оштетување на Коренот на Косата Екстра продолжена рачка должина го прави повеќе удобно рака чувство, а ќе чешел косата. ❤ Широк-заб чешел може да бидат адаптирани за нега на сите видови на коса видови, без разлика дали тоа е кадрава директно мрсна влажно и суво долга густа коса. ❤Со редовна употреба, косата станува поздрава, помек, и условени. ❤ Совршен за природни кадрици или бранови, ја прави косата сјајна & здравје!. ❤Пренослив и Практичен – Не се справи со дизајн, Можете лесно може да се стави во вашата чанта или багаж.Големина : 9x7cm Package вклучуваат : 1pc comb Color : Black Material : Пластика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста