• Новак
JZENZERO рачно изработени Дрвени Чешел, Природни Сандаловина Soild Дрво Чешел, Анти-Статички Исклучителна Двојно Двострано Резбани Дрвени Влакна Чешел Роденденски Пода?

JZENZERO рачно изработени Дрвени Чешел, Природни Сандаловина Soild Дрво Чешел, Анти-Статички Исклучителна Двојно Двострано

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Поздрав за нега на коса : забите се направени од сандаловина, што е добро за здравјето.На дрвени чешел може да се изедначи на косата и ги заостри скали.Тоа го прави вашата коса повеќе сјајна.Тоа ќе не фатат електрично полнење.Тоа не држи на косата.Рака полиран, двострано резба : Користиме високо квалитетни дрво, јасно видливо врежан текстура модели.Круг чешел заби.Не болеше главата : чешел заби се заоблени и целосна, чешла косата непречено, без губење на бесење, без блокирање, не burrs.Мазна контура.Топло пипалата : Мазна контура, високо-квалитетно дрво, внимателно полиран, заоблени агли, топло пипалата, природно дрво текстура.Совршена големина, компактност и преносливост : Големина : 13x5.5cm, на сандаловина чешел е доволно компактен за да се вклопи во фармерки џебови, purses и кеси, па можете да го носите со вас да брзо зетот на вашата коса.Тоа исто така може да младоженецот мажите бради.Совршен подарок за повеќето прилики : Дрвени чешли се елегантен и совршен подароци за мажи, жени, момчиња и девојки.Тие може да се користи како роденденски подароци, најдобри дами подароци, Божиќ подароци, денот на Благодарноста подароци, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста