• Новак
Косата со Чешел за Полнење, Опашка Чешел Detangling Коса Четка Mellow Безбедно Стил Алатка за Домашни Патување за Коса Салон за Мажи Жени(зелена, Кухо)

Косата со Чешел за Полнење, Опашка Чешел Detangling Коса Четка Mellow Безбедно Стил Алатка за Домашни Патување за Коса

Оценка на стоката:
DEN 2332.80

Достапност
Производот е достапен

Ергономски Рачка : Не се лизга се справи со дизајн, во согласност со ергономски дизајн, лесно да се одржи и да го користите.Направени од високо квалитетен материјал, анти-статички, цврсти и издржливи.Применливи Коса И Толпата : Погоден за влажна, сува, долга коса, кратка коса, густа, кадрава и косата.Чешли за жени, мажи и деца со сите стилови на косата.Косата со Чешел Функција : Широк заб чешел може да се користи за мажите текстура стил.Опашката чешел може да се користи за подигање на косата, updo и одделување на косата.Компактен И Пренослив : 4 видови на чешли се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни косата потреби, мала тежина и мали, совршен за домашна употреба и коса салон.Скалпот Масажа : Масажа на скалпот да се зголеми циркулацијата на крвта, ублажување на главата притисок и да се чувствувате удобно.Mellow чешел заби, се безбедни за употреба.Функција : 1. Скалпот Масажа : Масажа на скалпот да се зголеми циркулацијата на крвта, ублажување на главата притисок и да се чувствувате удобно.Mellow чешел заби, се безбедни за употреба.2. Применливи Коса И Толпата : Погоден за влажна, сува, долга коса, кратка коса, густа, кадрава и косата.Чешли за жени, мажи и деца со сите стилови на косата.3. Косата со Чешел Функција : Широк заб чешел може да се користи за мажите текстура стил.Опашката чешел може да се користи за подигање на косата, updo и одделување на косата.4. Ергономски Рачка : Не се лизга се справи со дизајн, во согласност со ергономски дизајн, лесно да се одржи и да го користите.Направени од високо квалитетен материјал, анти-статички, цврсти и издржливи.5. Компактен И Пренослив : 4 видови на чешли се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни косата потреби, мала тежина и мали, совршен за домашна употреба и коса салон.Спецификација : Предмет Тип : Чешел Косата Set Material : ABS+TPE+Карбонски Влакна+Најлон+Нерѓосувачки Челик+Rubber Size : Опашка Чешел : Прибл. 23 x 2.7 cm / 9.1 x 1.1 in Wide Заб Чешел : Прибл. 19 x 4cm / 7.5 x 1.6 in Fine Заби Чешел : Прибл. 20 x 3.5 cm / 7.9 x 1.4 in Oval Шупливи Чешел : Прибл. 22.3 x 7cm / 8.8 x 2.8 во Пакет Листа : 1 x Опашка Comb1 x Широк Заб Comb1 x парична Казна Заби Comb1 x Овална Шупливи Comb Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Item Type:
Hair Comb Set
Material:
ABS+TPE+Carbon Fiber+Nylon+Stainless Steel+Rubber
Tail Comb:
Approx. 23 x 2.7cm / 9.1 x 1.1in
Wide Tooth Comb:
Approx. 19 x 4cm / 7.5 x 1.6in
Fine Teeth Comb:
Approx. 20 x 3.5cm / 7.9 x 1.4in
Oval Hollow Comb:
Approx. 22.3 x 7cm / 8.8 x 2.8in
Package List:
1 x Tail Comb :
1 x Wide Tooth Comb :
1 x Fine Teeth Comb :
1 x Oval Hollow Comb :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Комплементите на стоката

Веста