• Новак
Стакло Кабинет Копчиња Зелен Лист Жаба со 3D Визуелни Ефекти Шарени Дизајн Фиока Салон Шкафот Вратата Повлекува (4Pcs) 1.37 во

Стакло Кабинет Копчиња Зелен Лист Жаба со 3D Визуелни Ефекти Шарени Дизајн Фиока Салон Шкафот Вратата Повлекува (4Pcs)

Оценка на стоката:
DEN 347.76

Достапност
Производот е достапен

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.Постојат, исто така исклучителна кутија за пакување. 3 D визуелни ефекти : едноставен и елегантен модел, уникатен стил, ги красат вашата соба.Погоден за голем број на мебел, како што кујната кабинети, бања кабинет, детска' соба фиока девојки салон, шкафот гардероба и така натаму.Рачно изработени, тоа е дефинитивно многу внимателен и уникатен производ, и добредојдени да ни ги испратите вашите омилени слики за да ги прилагодите на вашите сопствени уникатен knob.Достапни во различни бои и стилови за да комплимент вашиот украси.Се справи со големина : 1.37 инчи во дијаметар, 1.1 инчи во висина, (3.5 x 2.8 cm)други Додатоци : 28mm и 35mm нерѓосувачки челик завртки со различни должини + подлошки + исклучителна пакување box Material : ABS, кристално glass Uses : многу практични на мебел и декорација, погоден за домаќинство кабинети, гардероби, фиоки, кабинети, ѓубре лименки, dressers, бања кабинети, градинки, училишта, градинки итн.Јасно Дизајн : многу убава, стилски и привлечни, тоа може да ги красат домот соби.Разни слатки цртан филм дизајни се исто така на повеќето специјални подароци за децата.На прецизно направена детали донесе доживотно убавина и цврстина.Добредојдовте да ни испраќате слики за да го прилагодите вашиот уникатен фиока knob.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста