• Новак
1000x Уметности и Занаети Flatback Шарени Убава Облека Додаток Декорација Мулти Шема Кадифен сврзувачки елементи Поими за Шиење Дрво Копчиња Материјали NK1803 Мешани Букви

1000x Уметности и Занаети Flatback Шарени Убава Облека Додаток Декорација Мулти Шема Кадифен сврзувачки елементи Поими

Оценка на стоката:
DEN 561.60

Достапност
Производот е достапен

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK1803 Мешани Букви Круг.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се користи за Шиење,Декорација,Уметност,Занает,сврзувачки елементи,и др.Постојат стотици различни Дрво копчиња, шарм на мојата продавница.Можете да изберете повеќе во исто време.Само за пребарување на мојата продавница.Секоја Големина(Aprox.) : 20 x 20 x 4mm,(25/32"x25/32"х5/32").Микс од Бои во сликата, ќе ги собереш од страна на случаен избор, не може да се избере боја.Ви Благодариме. 100x за Шиење Дрво Копчиња Материјали NK1803 Мешани Букви Круг Секоја Големина(Aprox.) : 20 x 20 x 4mm,(25/32"x25/32"х5/32").

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста