• Новак
TotalMount Пакет за Nintendo Прекинувач и Контролер (Вклучува Една Nintendo Switch Планината и Еден Контролер Планината)

TotalMount Пакет за Nintendo Прекинувач и Контролер (Вклучува Една Nintendo Switch Планината и Еден Контролер Планината)

Оценка на стоката:
DEN 718.80

Достапност
Производот е достапен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Овој пакет е совршен за луѓе кои сакаат безбеден начин да го зголемуваат своето Nintendo Прекинувач и контролер.ВКЛУЧУВА една премија планината за Nintendo Прекинувач и една премија планината за контролор. (Nintendo Прекинувач и контролорот не се вклучени.).ВКУПНО ПЛАНИНАТА е доверлив лидер во електроника монтажа.Со страстен тим со седиште во близина на Сиетл, над 70 патенти, над 40,000 пет-ѕвезда на коментарите, и долга историја на квалитетот бидејќи да се биде основана во 2007 година, ВКУПНИТЕ ПЛАНИНАТА постојано обезбедува сигурност и премиум карактеристики.Овој пакет е совршен за луѓе кои сакаат безбеден начин да го зголемуваат своето Nintendo Прекинувач и контролер.Овој пакет вклучува еден премиум планината за Nintendo Прекинувач и една премија планината за контролор. (Nintendo Прекинувач и контролорот не се вклучени.).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста