• Новак
PXN V9 Воланот PC Игри Трки Тркала , Возење Тркала Volante PC 270/ 900 Степен Вибрации и Shifter со Педали за PC,Xbox Еден,Nintendo Прекинувач,PS3,Xbox Серија S/X

PXN V9 Воланот PC Игри Трки Тркала , Возење Тркала Volante PC 270/ 900 Степен Вибрации и Shifter со Педали за PC,Xbox Еден,Nintendo

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Мулти-платформски Воланот : Крос-платформа за управување возење тркала за PC,PS3, Xbox еден/Xbox серија s&x, Nintendo Switch.Вграден-во двоен прилагодливи вибрации мотори.PC Трки Тркала со Спојки и Shifter : Шест-брзински рачен shifter менувачот за подобро возачко искуство.На конзолата е погодна за камион игри, бидејќи тркачки игри генерално default за да автоматски менувач, па затоа не е препорачливо да се користи на менувачот кога игра тркачки игри. 270 & 900 СТЕПЕН ИГРИ ВОЛАНОТ : Физички копчето shift 270 степен & 900 степен, работат лесно. 900 степен одговара за возачот игри, како Euro Truck Simulator, Американски Камион Симулатор, 270 степен одговара за конкурентски тркачки игри, како Потреба за Брзина, Forza Хоризонтот.Волан и Педали со Спојки : Притисок осетлив педали симулирани вистински тркачки автомобил, гумени нозе и стигнале тепих зафат систем чувајте ги вашите педали во право, каде што ги стави.Ергономски Дизајн : Голема големина 11inch дијаметар игри воланот дизајнирани според вистински автомобил, гума контрола обезбедува против пролизгување и подобро допир сеча. 12months гаранција по превозот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста