• Новак
HexGaming Esport Однапред Контролер 4 Гребло Копчиња & Меѓусебно Thumbsticks & Предизвикувачи се Запре Компатибилен со Xbox Серија X/S Контролер PC Wireles FPS Игри Gamepad - Камелеон Зелена В

HexGaming Esport Однапред Контролер 4 Гребло Копчиња & Меѓусебно Thumbsticks & Предизвикувачи се Запре Компатибилен со

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ги користиме само автентичен службен контролори да се изгради нашиот кориснички контролори.Обичај контролер дизајн за тактички e Sports Гејмерите.Можете да го активирате remap програма во текот на играта и да го додели максимален 14 копчиња (достапно мапирање опции вклучуваат : A, B, X, Y, Р3, L3, ГОРЕ, ДОЛУ, ЛЕВО, ДЕСНО, LB, RB, LT, LT)на задните копчиња. 6 во 1 меѓусебно thumbsticks, 3 различни височини, 4 различни ергономски палецот зафат дизајн, domed или конкавна.Ќе може да работи на контролорот флексибилно, снимање на цели побрзо, и да се подобри точноста.Се земе вашата игра на следното ниво, со целосно модуларен ОДНАПРЕД КОНТРОЛЕР.Заменлив thumbsticks, потребен механизам за контрола, игра жичен или безжичен, се префрлат thumbsticks во секунди, и remappable задните копчиња конфигурации на мува.Со ова високо инженерните контролер, стандардот за екслузивно игра е покачена.Пакет содржи : ОДНАПРЕД Контролер, 6 во 1 меѓусебно thumbsticks,прирачник за корисникот, по-продажбата на услугата картичка.Ве молиме имајте во предвид контролор не дојде со кабел или било какви други додатоци.НИЕ ГИ КОРИСТИМЕ САМО АВТЕНТИЧЕН XBOX СЛУЖБЕН КОНТРОЛОРИ ДА СЕ ИЗГРАДИ НАШИОТ КОРИСНИЧКИ КОНТРОЛОРИ. 1. УДОБНОСТ И ЕРГОНОМСКИ КОПЧИЊА РАСПОРЕД ЗА ОПТИМАЛНА КОНТРОЛА.Користете повеќе од вашиот страна, држење палци за thumbsticks.Назад контрола на функциите reinvented играта и се одредување на фактор за конкурентни гејмерите.Внесете го remap режим со комбо копчиња on-the-fly.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста