• Новак
SUNERIA Рака Зафат Strengthener (7 Pack) Надлактицата Зафат Прилагодливи Отпор Рака Gripper со врвка за околу Strengthener, Прст Носила, Контрола Прстен Exerciser

SUNERIA Рака Зафат Strengthener (7 Pack) Надлактицата Зафат Прилагодливи Отпор Рака Gripper со врвка за околу Strengthener,

Оценка на стоката:
DEN 1185.60

Достапност
Производот е достапен

Прст Носила & Зафат Прстен е Направен од 100% природен латекс, nontoxic, мирис слободни, еластична, и издржливи.Ако купувате секој одделно, овие предмети ќе ја чини над $52, што го прави ова голема вредност или голем дар.Корисно за луѓе кои имаат артритис, тенис лактите, ревматоиден артритис и карпален тунел или на раката, рамото, прст хирургија.Нашите клиенти пишете ни со сите комплименти тие да добиете на нивните Рака Зафат Strengthener сет.2"Рака Gripper е направен од тешки нерѓосувачки челик извори и TPR рачки ,Ергономски дизајниран мека рачка на рака зафат strengthener за големи, мали раце, стари и адолесцентите, и удобно да се одржи.SUNERIA зафат strengthener ви помага да се зголеми ефикасноста и да се добие сила.ОНА ШТО Е ГАРАНТИРАЊЕТО ПОЛИТИКА?ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА! – Ние сакаме нашите клиенти!Нашата мисија е да ви донесе најдобри спортски производи на пазарот, така можете да добиете најмногу од вашиот личен фитнес патување.Ве молиме контактирајте со нас одеднаш ако било кој квалитет на проблемот, ние обезбеди живот услуги на клиентите и ќе реши за вас во рок од 24 часа.Почеток Никогаш не Било Поедноставно Со SUNERIA 6-Парче Рака Зафат Strengthener тренингот за Полнење.Нашите производи ќе ви помогнат да го подобрите прст сила и умешност, совршен за спортисти, музичари или фитнес. -Прилагодлив рака зафат strengthener *1(22-132 IBS).Исто така, совршен за подобрување на сила, моќ и брзина во зглобовите, прсти, и лактите. -Врвка за околу strengthener*1. Одлично за рехабилитација, обновување и стрес олеснување.ПОГОДЕН ЗА Сите ЛУЃЕ – Зафат отпор, лесно може да се прилагоди од 22 килограми на 132 фунти,Зголемување на вашата страна стисок и раката сила без разлика дали сте почетник, овие се совршени за сите, од деца до пензионери .SUNERIA Рака Strengthener Надлактицата Зафат Тренингот за Полнење 7-во-1. 100% НЕ-ТОКСИЧНИ И EASLIY ЗА УПОТРЕБА– 6.SUNERIA Тимот разви ефективен и сеопфатен рака тренингот/зафат сила тренер комплет кој ги задоволува сите ваши потреби. Зошто да се избере нашиот SUNERIA 6-во-1 Заврши Рака Strengthener Комплет?.Што се вклучени?. -Прст носила отпор бенд *2 (8.Контрола тренери и мал и лесен за да го носите со вас или само го користите дома.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста