• Новак
5-60KG Рака Сила Моќ Зафат Прилагодливи Зглоб Надлактицата Вежба Раце Тренер

5-60KG Рака Сила Моќ Зафат Прилагодливи Зглоб Надлактицата Вежба Раце Тренер

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Повреда Рехабилитација】 : со Користење на овој зафат сила тренер да работат секој ден е корисно да се опорави во. 【Одличен Подарок】 : Ова е совршен подарок избор за некој спорт, спортисти, музичари, рок climbers, тенисери, голф играчите, боксери, тапанари, guitarists, пијанисти и многу повеќе.Тоа се прави пренослив да се земе заедно во секое време и во кој било ден. 【Комфорни и Издржливи】 : мека рачка на рака зафат strengthener не е само наменета за мали и големи раце, постарите и тинејџери, но, исто така, гарантира удобно држење на.Отпорот на рака зафат strengthener е совршен за мажите и жените со различна сила и како тоа може да се прилагоди од 11 до 132lbs лесно. 【Прилагодливи Отпор】 : Лесно да се промени и овозможува широк спектар и спектар на вежби за широк спектар на старосни групи и фитнес нивоа со нарезници или unscrewing на knob да се прилагоди пролет тензија од 11lbs/5kg да 132lbs/60kg. 【Погоден за Секого】 : На рака зафат strengthener надлактицата зафат е совршен за подобрување на сила, моќ и брзина во зглобовите, прсти, и лактите.Еден несомнено се најдобар избор за Рок Climbers, тенисери, Спортист и Музичари да се подобри флексибилноста на прстите и зглобовите.Опис : - 【Погоден за Секого】 : На рака зафат strengthener надлактицата зафат е совршен за подобрување на сила, моќ и брзина во зглобовите, прсти, и лактите.Еден несомнено се најдобар избор за Рок Climbers, тенисери, Спортист и Музичари да се подобри флексибилноста на прстите и зглобовите. - 【Комфорни и Издржливи】 : мека рачка на рака зафат strengthener не е само наменета за мали и големи раце, постарите и тинејџери, но, исто така, гарантира удобно држење на.Отпорот на рака зафат strengthener е совршен за мажите и жените со различна сила и како тоа може да се прилагоди од 11 до 132lbs лесно. - 【Повреда Рехабилитација】 : со Користење на овој зафат сила тренер да работат секој ден е корисно да се опорави во. - 【Прилагодливи Отпор】 : Лесно да се промени и овозможува широк спектар и спектар на вежби за широк спектар на старосни групи и фитнес нивоа со нарезници или unscrewing на knob да се прилагоди пролет тензија од 11lbs/5kg да 132lbs/60kg. - 【Одличен Подарок】 : Ова е совршен подарок избор за некој спорт, спортисти, музичари, рок climbers, тенисери, голф играчите, боксери, тапанари, guitarists, пијанисти и многу повеќе.Тоа се прави пренослив да се земе заедно во секое време и во кој било ден.Спецификација : - Материјал : ПП - Големина : 16.8x11cm/6.61x4.33inch Package Вклучува : 1 Piece Hand Gripper Adjustable Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста