• Новак
Oumefar Везови Тема Организатор Везови String Складирање Кутија Везови String за Нараквици Бод Тема Колекции

Oumefar Везови Тема Организатор Везови String Складирање Кутија Везови String за Нараквици Бод Тема Колекции

Оценка на стоката:
DEN 599.76

Достапност
Производот е достапен

¡¾ НЕ е ЛЕСНО ДА се ПРОБИЕ¡¿ : вез тема се направени од издржлив и мек памук, со мека и цврста текстура, удобно рака чувство, исклучителна изработка, гарантиран квалитет, издржливост и не е лесно да се скрши. ¡¾ НЕ е ЛЕСНО ДА се ПРОБИЕ¡¿ : вез тема се направени од издржлив и мек памук, со мека и цврста текстура, удобно рака чувство, исклучителна изработка, гарантиран квалитет, издржливост и не е лесно да се скрши. ¡¾ ГОЛЕМИНА ОПИС¡¿ : Постојат заврши алатки во пакет.Должината на секој конец е 8m/26.2 фт, а тежината е за 358.0 g/12.6 мл, што е доволно за да се одржи пријателство нараквици и сите други ракотворби да ги задоволат вашите потреби. ¡¾ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА¡¿ : Секој конец е рана на гајтанот, а бројот е означен на секоја гајтанот и линии можат да бидат наредени во ред, со што на везови тема лесен за употреба и може да се даде на пријатели, мајки, баби или почетници како подароци. ¡¾ ШИРОК АПЛИКАЦИИ¡¿ : вез темата е едноставен за работа, со висок квалитет, се многу практични, генерален везови конец, идеален за конци, игла поени, круг necks и вез, пријателство нараквици, приврзоци и машина appliques. ¡¾ 50 БОИ¡¿ : Можете да изберете 50 бои со забен конец, користете string да се направи нараквици, користете алатки за дизајн исклучителна ракотворби, додадете монистра и панделки за декорација, и бојата на везови темата е погодна за речиси сите шиење проекти.Опис : вез тема се направени од издржлив и мек памук, со мека и цврста текстура, удобно рака чувство, исклучителна изработка, гарантиран квалитет, издржливост и не е лесно да се скрши.Вез темата е едноставен за работа, со висок квалитет, се многу практични, генерален везови конец, идеален за конци, игла поени, круг necks и вез, пријателство нараквици, приврзоци и машина appliques.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Везови Конец За Полнење Материјал : Пластични+Памук Боја : Како На Сликата Прикажани Коса Должина : Околу. 8m/26.2 ft Тежина : Околу. 358.0 g/12.6 оз Пакет Листата : 50 x Конец Парче 1 x Пластична Кутија 1 x Прирачник 1 x Игла Провира tools 1 x Сечилото 9 x Везови Игли 1 x Дрвени Игла Кутија 20 x Додатоци 1 x Напрсток 1 x Дебел Конец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста