• Новак
MXGYJ Милениче Количка Количка,4 Тркала Свитлива Pram за Куче, Мачка,360° на Ротација Предните Тркала Миленичиња Патување Шетач,Брз Виткање,Max Вчитување 20 кг - Сива

MXGYJ Милениче Количка Количка,4 Тркала Свитлива Pram за Куче, Мачка,360° на Ротација Предните Тркала Миленичиња Патување

Оценка на стоката:
DEN 504.00

Достапност
Производот е достапен

[Стабилна структура] На количката рамката е направена од високо квалитетни материјали, со висока цврстина, не е лесно да се деформира, лесен во тежина, и издржливи. [Супер Дише Ткаенина за домашни Миленици] Ова домашно милениче шетач е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенини со одлична засенчување ефект.Дише најлон мрежа дизајн, нека вашето домашно милениче дише слободно. [Една нога кочница] кучето шетач има подобрен една нога кочница функција.Кога сопирање, само чекор на кочница со една нога за да го запрете куче шетач. [Интимни услуга за вашиот неповолно миленици] Пространа простор и домашно милениче безбедност заштита, специјално дизајнирани за мачки и кучиња кои се неповолно поради старост или болест. [Практична складирање дизајн] Нашата премиум шетач е опремена со голем складирање кошница, која може да се користи за чување на чанти, играчки и закуски.Идеален за шопинг, кампување и патувања со вашата сакана миленичиња (кучиња, мачки, зајаци, свињи).Таа е лојален партнер, вашата доверба верен, и-најважно-незаменлив дел од вашето семејство.Не е важно што се случува, тој е од ваша страна, со нетрпение очекувам да вашата водство, грижа, утеха и љубов.Без разлика каде и да одите, таа сака да биде таму премногу—без разлика дали тоа е одење, купување, водење на errands или патување.Име на производ : средни и големи милениче stroller Product боја : сина/розова/brown Packing големина : 78*52*37cm Expanded големина : 106*99*62cm Folding големина : 82*62*38cm Cage големина : 73*40*56cm Baby тежина : 20 кг (40 catties)Телесна тежина : 11kg Gross тежина (со пакување) : 13.8 kg Application : универзална за мачки и dogs Baby материјал : Оксфорд ткаенина, пластика, ЕВА носат-отпорни гуми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста