• Новак
Адам Опрема КБР 70a Клупата Пребројување на Скала 70lb / 32kg Капацитет x 0.002 lb / 0.001 kg Читливост

Адам Опрема КБР 70a Клупата Пребројување на Скала 70lb / 32kg Капацитет x 0.002 lb / 0.001 kg Читливост

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

USB интерфејс поедноставува комуникација на податоци.Солиден изградба се залага за индустриска употреба.Производот се погледне нагоре (PLU) мемориски локации продавница голем број на предмети за потсетиме.Батерија вклучени за работа речиси насекаде.Корисникот може програма алармот да се огласува кога претходно вкупно е постигнат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста