• Новак
JniTyOpt Лични Стапче Massager, 20 Вибрации Режими & 8 Брзини, Тивко & Водоотпорен, Батерија Преносни Рачен Полно Тело, Massager за Назад Врат Рамо болка во Мускулите на грбот (Црна

JniTyOpt Лични Стапче Massager, 20 Вибрации Режими & 8 Брзини, Тивко & Водоотпорен, Батерија Преносни Рачен Полно Тело,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

????Доаѓаат да Уживаат во Масажа Салон!Оваа massagers се дизајнирани да помогнат во ублажувањето вкочанетост на мускулите и намалување на рамото, вратот, нозете, или назад болка, подобрување на циркулацијата на крвта и да се релаксираат вашиот ум. ????Направени од Премиум ТЕЛО-БЕЗБЕДНО меки силиконски, пријателски за кожата.Тоа се чувствува супер меки на допир и обезбедува цврста потпора за подобра контрола во текот на масажа.Исто така, со Користење на Ергономски Дизајн, со Bendable Главата за да се Вклопи во Вашата Кожа и се дозволи користење на безжична massager удобно во различни позиции. ???? 160 комбинации за масажа 20 Обрасци затоа, ако, поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, нашата грижа за корисници одделот има ли опфатени!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста