• Новак
Lurrose 11Pcs Божиќ Деца Цртан филм Коса Клипови Дедо Шноли Елен Еленов Barrettes Beautymisc

Lurrose 11Pcs Божиќ Деца Цртан филм Коса Клипови Дедо Шноли Елен Еленов Barrettes Beautymisc

Оценка на стоката:
DEN 381.36

Достапност
Производот е достапен

Овие клипови усвојува елементите на Божиќ, за да ви овозможи да уживате во празнична атмосфера, и лесно да се привлечат децата' внимание.Совршено во согласност со темата на Божиќ, создаде повеќе интензивна фестивал атмосфера.Овие коса клипови ќе направи вие или вашите деца се повеќе убави и симпатична во вашиот Божиќ семеен собир.Светла боја, а функција на Дедо мраз, елен еленов, Божиќ шапка дизајн, изгледа многу одлична за вашата коса.Убава тема Божиќ коса додатоци, одлична за персоналните декорација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста