• Новак
DLVKHKL Бисер Љубов Hairpin In корејски Темперамент Дива Коса Додатоци Мали Свежи Удира Клип Девојка Слатка Срцето Headdress Жени

DLVKHKL Бисер Љубов Hairpin In корејски Темперамент Дива Коса Додатоци Мали Свежи Удира Клип Девојка Слатка Срцето Headdress

Оценка на стоката:
DEN 1947.36

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Алуминиум.Материјал : Кристал.Предмет Тип : Headwear.Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба Булчински Mariage Божиќ.Стил : Мода симпатична тренди.Тип : Hairpins Gender : WOMENStyle : Fashion Material : Alloy Material : Rhinestone Item Тип : Headwear Occasion : Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба Булчински Mariage Christmas Style : Мода симпатична трендовски ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци 1-2cm грешка.Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлина од светлината,вистински боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографии е прикажано.Ве молиме note Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста