• Новак
Еднорог Коса Поклон Носител на Косата Клипови Headband Организатор со 20 Парчиња Лакови за Коса Клипови, Лента Бутик за Коса, Лак за Девојки Години Децата Ѕид Виси Оркес?

Еднорог Коса Поклон Носител на Косата Клипови Headband Организатор со 20 Парчиња Лакови за Коса Клипови, Лента Бутик за

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Еднорог Коса Поклон Носителот на Сет : ќе добиете пакет кој содржи еднорог коса поклон носителот и 20 парчиња на виножито еднорог коса лакови, оваа шармантна поставите може добро одговара со вашиот секојдневен облека кои ќе имаат, лесно да ги задоволи вашите облекување потреби.Практична Клип : овие еднорог коса лакови со клипови се различни и направен од страна на убаво изработка, забите може да помогне да се одржи на косата цврсто, и тие се лесни за да се стави на и симната, девојки ќе добијат повеќе комплименти по носењето нив.Имајте Коса Лакови со Цел : овој коса лента организатор зема сјајна еднорог рог како главен дизајн, додавање на шарени предиво tassels го прави да изгледа повеќе прекрасна и шармантна, на лесно може да се задржи вашата коса лакови во уреден и организиран екранот.Соодветна Големина : еднорог лак носител е за 30.7 инчи долго и околу 11 инчи широка, доволно долго за да го прикажете вашиот лак клипови добро, еднорог облик е за 14.2 инчи во должина, и лак на секој еднорог главата клип е околу 2 инчи во ширина, косата клипови се околу 1.2 инчи, гледајќи мини и симпатична.Ви нудиме Квалитетна Услуга : на прекрасна коса, лак држачот е изработен од квалитетни предиво да безбедно се одржи коса додатоци и косата лакови клипови се направени од панделки и метал клипови, тие се здрав и сигурен за користење, може да ја придружува за долго време.Добро Декоративни подароци : Со убави и шарени изглед, еднорог лак носителот организатор и овие девојки коса лакови клипови може да биде поставен на декоративни подароци за вашето бебе девојка, внука и сестра на родендени, бебе туш, Божиќ и други прилики.Користете известувања : ве Молиме да се прилагоди на прстени за да се добие совршена форма кога ќе ги добиете виножито коса клипови.За да се избегне предиво tangles и одржување на обликот на косата лак организатор, тоа е подобро да се нежно расчешлајте ја tassels со широк заб чешел и ги исклучите прашина со фен за коса.Карактеристики : Материјал : Коса, лак носителот : предиво лакови за Коса клипови : алатници, метална Боја : како на сликата прикажани Големина : Еднорог лак носителот : за 30.7 x 11 инчи Лакови : околу 2 инчи во ширина на Косата клипови : околу 1.2 инчи Пакетот вклучува : 1 x Еднорог лак носителот 20 x лакови за Коса клипови Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста